İnstagram Takipçi Satın Al
100% Ortalama Puan

Zoom Video Konferans Programı Ses Sorunu

Zoom Uygulaması'nın dilini Türkçe yapamadığımızdan dolayı yanlış yerleri işaretleyip kurulum yapabiliyoruz. Bu sorununun çözümünü sizlerle paylaştık. Sorununuz hala devam ediyor ise yorumlara yazın ve sizlere yardımcı olalım.

Sorun Çözümü

Herkese merhabalar arkadaşlar, bu yazımızda Zoom adlı konferans programında sesin karşı tarafa gitmemesi yada bize hiç gelmemesi hakkında konuşacağız.

Zoom Nedir ?

Arkadaşlar Zoom programı aslında bir video konferans programıdır. Ve tamamen ücretsizdir. Bu uygulamanın dünyaca yaşanan Covid-19 salgının hızla yayılmasıyla kapanan okullar, şirketler ve eğitim yerlerinin tam bir ilacı olmuştur. Şirket Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler Zoom adlı programının temel sürümünü ücretsiz olarak indirip kullanabilirler.

Zoom Meeting Güvenli Midir ?

Uygulamanın gelişmiş sürümünü indirmek isteyenler kredi kartı bilgilerini girmek zorunda kalıyor. Ve bu da insanları şüpheye düşürüyor. Bakın arkadaşlar Zoom’un gerçek internet sitesi www.zoom.us’tur. Zoom uygulamasını indirdiğiniz linklere dikkat edin. Böyle büyük uygulamaların sizin kartlarınıza zarar verme gibi bir şansları yok. Çünkü ödeme yaparken şirket adına ödeme aldıkları için şikayet etmeniz çok kolay. Piyasa dolandırıcı kaynıyor. Bu durumu çözmek istiyorsanız siz sipariş yaparken veya uygulamayı indirirken büyük sitelerin adresinin doğru olup olmadığını kontrol ederek alışveriş yapın. Ayrıca Zoom şirketinin güvenlik sertifikaları bulunmakta.

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir