Kapat
Youtube Music Premium İndir
Android 279 0

Youtube Music Premium Ücretsiz Reklamsız (Android)

İnstagram Takipçi Satın Al

Herkese merhabalar arkadaşlar, şimdi sizlere çok beklenen bir .apk uygulama vereceğim. Bildiğiniz üzere artık Youtube fazla fazla reklamları karşımıza çıkararak özellikle bu ramazan ayında bizleri sinir ediyor. Şuanlık sadece android sürümü bulunan bu yazılımının ios için de ayarlayıp en yakın zamanda sizlere ileteceğim.

Bu vereceğim uygulama normal youtube değil. Onu belirtmek isterim, verdiğim uygulama youtube music. Yani dilediğiniz şarkıyı aratıp reklam derdi olmadan kullanabileceğiniz bir uygulama. Youtube’ta sürekli bir güncelleme görüldüğü için normal youtube’u reklamsız bir hale getirmek o kadar kolay değil. Eğer ileride kaliteli bir uygulama bulursam sizlerle paylaşacağım!

Uygulamayı Nasıl İndirebilirim?

Youtube Music Premium’u verdiğim linkten .apk olarak indirin. Daha sonra android telefonunuzdan indirdiğiniz uygulamayı açıp yüklemeye başlayın. Kurulumunu yaptıktan sonra ana sayfanıza gelen icondan rahatça uygulamaya girebilir, reklamsız youtube’un keyfini çıkarırsınız.

Android Reklamsız Youtube Music İndir

Telefonunuzdan rahatça indirebileceğiniz olarak ayarladığım alttaki yandex.disk’ten indir butonuna basarak yandex.disk’e yönlendirileceksiniz. Yandex indirme sayfasından indir butonuna basın ve rahatça indirin.

YANDEX.DİSK’TEN İNDİR

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir