Kapat
Yeni tyt ayt sınav tarihleri
Haberler 446 0

Yeni TYT-AYT Sınav Tarihleri

İnstagram Takipçi Satın Al

Herkese merhabalar arkadaşlar, bu yazımızda son açıklamalarla kesinliğe kavuşan sınav tarihlerini sizlerle paylaşıyorum. Bu açıklama öğrencilerin %80 lik kısmının canını sıktığı bariz ortada. Siz Cumhurbaşkanı’nın açıklamasını nasıl buldunuz? Yorumlarda belirtin.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında 6.sı düzenlenen kabine toplantısında korona virüsün sebep olduğu üniversite sınavının ertelenmesi durumu tekrardan gündeme geldi ve üniversite sınavı 1 ay kadar erken tarihe çekildi.

Yeni Sınav Tarihleri

YKS 2020 1. Oturum (TYT) 27 Haziran 2020 saat 10:15

YKS 2020 2. Oturum (AYT) 28 Haziran 2020 saat 10:15

Sınavlardan belirli konuların kalkması dünyaca etkisi altında olduğumuz virüsten dolayı beklenen bir durumdu. Fakat tarihlerinin ileri zamana verilip 1 ay sonra sınav tarihini geri çekmek gerçekten akıl almaz bir durum. Bu durumu gerçekten sınava hazırlanan bir insan gözüyle baksalar ne kadar saçma olduğu bariz ortada. Arkadaşlar yapacak bir şey yok karar kesinleşmiştir. Bu duruma gösterilen tepkilerin bir sonuç vereceğini zannetmiyorum ülkece #geçmişolsun diyorum.

Twitter’da öğrencilerin yoğun baskı yaptığını görüyoruz. Açıklamadan sonra twitter gündemi saniyeler içinde üniversite sınavına hazırlanan gençlerin yaptığı tepkilerle doldu.

twitter sandıkta görüşürüz yks 2020
Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir