Kapat
whatsapp sipariş form scripti
Ücretsiz Scriptler 1.194 0

Whatsapp Sipariş Formu Scripti 2020

İnstagram Takipçi Satın Al

Herkese merhabalar arkadaşlar, bugün bomba bir script ile karşınızdayım. Bugün sizlere whatsapp sipariş formu scripti vereceğim. Bu script sayesinde işlerinizi daha rahat ve kaliteli bir şekilde yapacaksınız.

Whatsapp Sipariş Form Scripti Nedir ?

Whatsapp sipariş form scripti, müşterilerinizin sizlerle rahat iletişime geçmesi, kafasına takıldığı soruları kolayca sizlere iletmesi ve kolayca çözüm bulmasını amaçlayan bir scripttir. Scriptin sahibi Mehmet Kaplan’dır. Ona da çok teşekkür ediyoruz böyle bir projeyi bizlere sunduğu için.

Script admin panellidir. Aşağıda da fotoğrafta belirttiğim gibi kullanışlı bir arayüzü vardır. İnstagram, facebook üzerinden satış yapan arkadaşların işine kolaylık sağlayacak bir scripttir.

Sitemiz aynen bu şekildedir ve herhangi bir sıkıntısı yoktur. Açık kodludur, bu sayede biraz bilgisi olan arkadaşlar sistemi kendisine göre düzenleyip geliştirebilirler.

İndirme Linki

YANDEX.DİSK’TEN İNDİR

  • RAR ŞİFRESİ

    www.erdincunsal.com

  • Admin Panel Girişi

    Kullanıcı : demo
    Şifre : demo

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir