Kapat
Ücretsiz Scriptler 363 0

Watermark Resim Yükleme (Upload) Scripti

İnstagram Takipçi Satın Al

Herkese merhabalar arkadaşlar, sizlere bugün sorunsuz bir script paylaşmak istiyorum. Kendim denemesini yaptığım bu scriptin daha bir kusurunu bulamadım. Daha çok diğer scriptlerden farkı sürükle bırak sisteminin olması. Bu sistem bildiğiniz üzere çok yaygınlaştı, google, yandex gibi büyük siteler de bu sistemle hizmet vermekte. Bu scripti kodlayan Tolga Turan’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu scriptin size sağladığı yararlar arasında kullanıcılarınızın siteye yüklediği fotoğrafları tekrar tekrar indirebilme özelliği.

Basit bir kodlama olarak gözükse de işlevi çok bu Resim Yükleme Scripti’nin. Özellikle piyasada gezen içine şifreli kodlar basılmış scriptler gibi değil bu script. Geliştirici amaçla üretilen bu scripti ben de sizinle paylaşacağım.

Watermark Resim Özelliği

upload.php dosyasının içindeki 42. satırda bulunan özellik. Bu özellik ne işe yarar? Bu özellik sitenize yüklenen resimlere otomatik olarak baskı makinesi gibi dilediğiniz şekilde resme işler. Bu sayede sitenize yüklenen resimlerde reklamınız olur. Eğer gerçekten bu sistemin üstüne düşüp yeterli trafiği çekerseniz güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kurulumu Nasıl Yaparım ?

  1. Öncelikle indirdiğiniz dosyaları .zip dosyasından çıkarın.
  2. upload.php adresinden kendi sitenize göre gerekli düzenlemeleri yapın.
  3. Fotoğraflara kendi baskınızı yapabilmek için resim klasöründeki watermark.png yi değiştirin.
  4. Resimler resim klasörüne yüklenmekte. upload.php adresinden dilediğiniz gibi değiştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.
  5. Yükleme işleminiz bu kadar. Keyifli kullanımlar!

İndirme Adresi

DEMOYA GİT

YANDEX.DİSK’TEN İNDİR

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir