Kapat
volerant nasıl düşer
Oyun 1.703 0

VALORANT Nasıl Düşer?

İnstagram Takipçi Satın Al

Son zamanlarda yoğun bir coşkuyla gerek sistem gereksinimlerinin minimum seviyelerde olması gerekse FPS oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren donanımı ile çıkması beklenen Riot Games”in ilk FPS oyunu VALORANT kapalı beta olarak 7 Nisan 2020’de izleyici ve oyuncularla buluştu.

Fakat kapalı beta olarak çıkması sebebiyle çok fazla sayıda oyuncu merakla ve coşkuyla oyunu oynamayı bekliyor. Riot Games ise kapalı betada oynayabilecek hesapları Twitch Tv platformundaki anlaşmalı yayıncıların VALORANT’ı oynadıkları yayınlarda Riot Games hesabını Twitch Tv ile bağlayan izleyiciler arasında şanslı olan izleyicilere dağıtacaklarını bildirdi.

İzleyiciler ise VALORANT’ı Twitch Tv üzerinden düşürebilmek için çeşitli yollar izleme kararı aldılar bunlardan bazıları farklı tarayıcılardan birden fazla hesap açıp yayın izlediler. Bazıları ise birden fazla yayını tek hesapla saatlerce izlemese bile izlemiş gibi açık tuttu. Kimisi kendi izlediği yolun doğru olduğunu ispat etmeye çalışırken kimisi de bunların bir işe yaramadığını ve hala hesaplarının kapalı betaya giriş hakkını kazanamadıklarını belirtti.

Peki bu konu ile alakalı Riot Games bir açıklamada bulundu mu ?

Riot Games meraklı ve bir açıklama bekleyen oyuncularına VALORANT’ın orijinal sitesinden bir açıklamada bulundu.

“VALORANT Kapalı Betası erişim hakkı “drop”larında olup bitenler ve gözlemlerimiz hakkında sizi bilgilendirmek ve de 48 saat aralıksız yayın izlemeniz gerekmediğini paylaşmak istiyoruz.”

“Bu yayınlarda birkaç saatlik belli bir izleme süresi eşiğini geçtiğinizde (kabaca 2 saat ve toplam VALORANT yayını izleme süresine göre takip yapıyoruz) VALORANT Kapalı Betası erişim “drop”u almaya “uygun” hale geliyorsunuz.” Şeklinde açıklamada bulundu.

Yani 2 saat izleyenler de aynı şans ile çekiliş torbasında günlerce aralıksız izleyenler de. Bu drop etkin yayınlarda kapalı beta giriş kodları oyun açık betaya çıkana kadar devam edeceğini de duyuran Riot Games kapalı beta kullanıcılarından olumlu tepkiler alınırsa yaz aylarında oyunu çıkarabileceklerini, eğer ki kapalı beta da eksiklikler görürlerse bunu düzenleme ve geliştirmeye gidilerek yaz aylarından daha sonraya ertelenebileceğini de belirtti.

BOL ŞANSLAR 🙂

Kerimcan Abacı

Kerimcan Abacı {Kerimcan Abacı}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir