Kapat
twitter-unfollow-kodu
Sosyal Medya 534 0

Twitter’da Sizi Takip Etmeyenleri Otomatik Takipten Çıkarma

İnstagram Takipçi Satın Al

Herkese merhabalar arkadaşlar, bugün sizlere twitter’da sizleri takip etmeyen kullanıcıları tek tek aramadan bulmanızı sağlayacak bir sistem ile karşınızdayım. Bu uygulamayı genelde çok kişi takip edipte geri dönüş alamayan arkadaşlar için paylaşıyorum.

twitter-unfollow-kodu

Bu sistem ile Chrome tarayıcınıza sadece bir eklenti ekleyip işleminizi kolayca halledebilirsiniz. Halledemeyen arkadaşlar yorumda belirtsin yardımcı olmaya çalışalım. Twitter’da sizi takip etmeyenleri bulup takipten çıkarma kodunu klavyenizde F12 tuşuna basarak console bölümüne yapıştırıp işleminizi tamamlayabileceksiniz.

Nasıl Yapılır ?

İlk adımımızda twitter’ı bir google eklentisiyle eski sürümüne çevireceğiz. Bunu yapmamızın sebebi kodun yeni sistemde çalışmamasıdır. Twitter’a ve tarayıcınıza hiçbir zarar vermez.

Evet, eklentimizin adı GoodTwitter. Bu eklenti sayesinde işimiz kolaylaşacak ve twitter sayfamız birkaç sürüm önceki haline dönecek. Sadece chrome’a ekle demeniz yeterlidir. Bu işlem sonrasında google eklentiler bölümünden bu eklentiyi kolayca kaldırabilirsiniz. Dilerseniz eski twitter sürümünü kullanabilirsiniz. Size kalmış!

2. Adım da bu sistemi çalıştırmak için twitter’a gelip takip edilenler bölümüne gelin. Bu bölüme vereceğimiz kodu yapıştırmaz sanız sistemden verim alamayacaksınız.

Twitter’da bu bölüme geldikten sonra kodları devreye sokuyoruz. Bu bölümde klavyemizden F12 tuşuna basıyoruz ve açılan kod yerinden Console bölümüne giriyoruz. Daha sonra verdiğimiz kodu kopyalayıp bu kodu console bölümüne yapıştırıyoruz.

Evet bu işlemi doğru yaptığınızda sistem çalışmaya başlıyor ve alt taraflara doğru takip ettiğiniz bütün insanları karşınıza getiriyor. Bu kodu yapıştırdıktan sonra bitene kadar müdahale etmeyin. Müdahale ederseniz kod doğru çalışmayabilir. Bu sistem sadece sizin takip edipte sizi takip etmeyen kullanıcıları belirliyor ve onları takipten çıkarıyor. Ve twitter hesabınıza hiçbir zarar vermiyor.

Gördüğünüz gibi sistem doğru bir şekilde çalıştı ve takip edilen kişilerin sayısı düştü. Unutmayın sizi takip edenleri sistem takipten çıkarmaz.

Chrome Eklentisi

GoodTwitter

Twitter Unfollow Kodu

Twitter Unfollow Kodu

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir