Kapat
Android 10.618 0

Psiphon Pro 272 APK (Ücretsiz VPN)

İnstagram Takipçi Satın Al

Herkese merhabalar arkadaşlar bugünkü yazımızda emektar diyebileceğim bir uygulamanın premium versiyonu ile karşınızdayım. Bu uygulama genellikle okullarda kullanılmaktadır. Hadi sizlerle beraber Psiphon Pro 272 uygulamamıza geçelim.

Psiphon Pro 272 Nedir ?

Psiphon Pro 272 bir vpn uygulamasıdır. Lise döneminde çok kullandığımız bir uygulamadır kendisi. Özellikle youtube’a girmek için kullanıyorduk. Bu uygulama sayesinde istediğimiz müziği açıp kulaklığı takıp uykuya dalmayı özledim diyebilirim 🙂 Uygulama sadece okulda kullanabileceğiniz bir uygulama değil, bu uygulamayı ülkemizde yasaklı olan bütün sitelere girmenizi sağlayacaktır. Pro uygulaması ücretli bir uygulamadır fakat bu uygulama cracklenmiştir ve sizler için ücretsiz bir hale getirilmiştir.

Psiphon Pro 272 Güvenilir Mi ?

Uygulamanın bütün virüs taramaları yapılmış olup .apk formatında hazırlanmıştır, ek olarak bir başka program formatı indirmeden android telefonunuza kolayca indirebilir ve kurup kullanmaya başlayabilirsiniz. Şuanlık bu uygulama sadece andorid telefonlar içindir, ios versiyonunun yakın zamanda paylaşılacağını belirtmek isterim. Herkese şimdiden kolay gelsin!

Psiphon Pro 272 İndir

Psiphon Pro 272 uygulamasını sizin için ücretsiz bir hale getirip indirmeniz için kolay bir link çıkışı bulunan aşağıdaki butona basarak indirme adresine kolayca gidebilirsiniz.

Psiphon Pro 272 İndir (APK)

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir