Kapat
Php hata gizleme
Ücretsiz Scriptler 839 0

PHP Hata Gizleme Kodu

İnstagram Takipçi Satın Al

Herkese merhabalar arkadaşlar. Bu yazımda sizlere php hata gizleme kodunu aktaracağım. Bu işlem genellikle sitenizin sunucusundan gelen teknik hataları gizlemek için kullanılır. Yada internet üzerinden alacağınız bir tema, scriptin genel sorunlarını bu kod ile gizleyebilirsiniz.

PHP Hata Gizleme Kodu

<?php
error_reporting(0);
?>

Bu kodu hata aldığınız dosyaya ekleyiniz. Bu kod sayesinde sitenizdeki çözemediğiniz sorunları kullanıcılara göstermemiş olursunuz.

Geliştiricilere Tavsiye

Arkadaşlar tabii ki kullandığınız sistemin hatasız olmasını istersiniz. İnternet camiasının hızla geliştiği bu devirde sisteminizin sorununu araştırıp çözmeye çalışmanızı ve olacak gibi değilse verdiğim kodu öyle kullanmanızı tavsiye ederim. Araştırmak geliştiriciler için önemli bir kavramdır. Bu sayede daha çok bilgi elde edeceksiniz. PHP gerçekten geliştirmeye açık bir yazılım dilidir. Bu dile evinizde çalışarak kendinizi geliştirebilir, büyük işlere imza atabilirsiniz. Yazımı okuduğunuz için teşekkür eder iyi günler dilerim.

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir