İnstagram Takipçi Satın Al

Merhabalar arkadaşlar, öncelikle şunu söylemek istiyorum. Herkesin merakla beklediği iPhone 12 teknik özellik bakımından çok Türkiye’yi fiyat olarak etkiliyor. Şuanda iPhone 11’in satış fiyatının ne kadar yüksek olduğunu ve bu fiyatı koruduğunu gözlemlemekteyiz. Buna rağmen diğer söylentiler arasında iPhone 12’nin iPhone 11’den fiyat konusunda çok uçuk rakamlarla farkı olmayacağı söyleniyor. Hatta iPhone 12, iPhone 11’den ucuz olabilirmiş. Bu haberlerle müşterilerini kafalayan Apple bu seride, 4 model tanıtacağı biliniyor.

iPhone 12 Ne Zaman Tanıtılacak ?

iPhone 12 gelen açıklamalara göre Eylül ayında tanıtılacağı bildirildi. Fakat bütün dünyanın gündeminde olan korona virüs (covid-19) salgını nedeniyle bu sürenin uzayacağı hakkında konuşmalar mevcut.

iPhone 12’nin Fiyatı Ne Olacak ?

iPhone 12’nin son çıkan telefonlarına göre daha uygun fiyatta satışa sunulması tahmin ediliyor. Bildiğiniz üzere iPhone 10R 750$ ile satışa çıkmıştı. Bir yıl sonra tanıtılan iPhone 11’de 50$’lık bir indirim yaparak satışa sunduğu görülüyor. Bu durum gerçek bir rekabeti ortaya çıkarmıştı. Bu seride de aynı durum olacağını tahmin ediyoruz. Böylece Apple markasının gerçekten artık yüksek fiyatlarla satış yapmayı bırakacağı ve herkesin alabileceği akıllı kaliteli telefonlar üretmesi bekleniyor. Bu sayede mevcut iPhone’ların fiyatı düşerek en azından ülkemiz olarak rahat bir şekilde telefon alabileceğimizi düşünüyoruz.

iPhone 12 Hangi Renklerde Gelecek ?

Geliştiricilerinin açıklamalarına göre eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 12’nin yeni rengi söylendi! iPhone 12 PRO ve iPhone 12 PRO MAX telefonlarında ekstra bir renk seçeneği doğuyor. Yeni renk “Navy Blue” bu rengin önizlemesi paylaşıldı. Fotoğrafını alt tarafta sizlerle paylaşıyorum. Bence renk gerçekten güzel ve göz alıcı. Zaten artık telefonları teknik bakımdan değil de dış görünüşünün güzelliğine göre alıyoruz. Bu satış rekabeti için güzel bir renk.

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir