Kapat
İphone Apk Muzik Zip İndir
IOS 41.209 0

İOS Telefonuna APK Uygulama Kurma, Zip Dosyası Açma

İnstagram Takipçi Satın Al

Herkese merhabalar arkadaşlar, bugün sizlere ios kullanıcılarının .apk uygulamalarını nasıl telefonuna rahatça kurabildiğini anlatacağım. Bu uygulamamız sayesinde sadece .apk uygulamalar değil, rahatça mp3 mp4 formatındaki dosyaları da indirme şansınız olacak, yani telefonunuz hem ios hemde android işletim sistemini destekliyor gibi düşünebilirsiniz.

Nasıl Oluyor ?

Aslında çok basit bir işlem, aşağıda vereceğim uygulamayı indirip ios telefonunuza kuracaksınız. Bu uygulama sayesinde internetten indirdiğiniz dosyaları bu uygulamanın içine girip açacaksınız, bir nevi bu formatın amacı dosyaları android telefonun dosyaları açma şekli gibi düşünebiliriz.

Root Gerekli Mi ?

Hayır, root gerekli değil. Bu işlemi yapabilmemiz için sadece bir uygulamayı indirmemiz gerekiyor. Her şeyi rahatça indirip bu uygulama sayesinde açabileceğiz. Daha sonra bu indirdiğimiz dosyaları istersek tekrar internete yükleme şansımız da oluyor. Bu arada .zip dosyalarını da açmakta yani telefonunuzu çok yönlü kullanmış oluyorsunuz.

Nasıl Yapılıyor ?

Aşağıdaki verdiğim linkten uygulamamızı indiriyoruz. Bu uygulama tamamen güvenlidir, nasıl diye soracak olursanız, uygulamayı App Store’dan indiriyorsunuz, biliyorsunuz ki App Store ‘a herhangi bir zararlı uygulama yüklemek mümkün değil.

İndirdikten sonra uygulamayı açıyorsunuz ve tek yapmanız gereken sağ alttaki tarayıcı bölümüne giriyorsunuz, artık sanki bilgisayardan chrome tarayıcıdan herhangi bir şey indiriyormuş gibi istediğiniz şeyi indirebiliyorsunuz.

Sağ Alttaki Tarayıcı Yerine Basıyoruz.

Ekstra Bilgi

Youtube’dan kolay indirme işlemi yapmak istiyorsanız, fotoğraftaki gibi url kısmının başına iki adet “s” harfi ekliyoruz. Bu sayede kolayca indirme linkini elde edip indirebiliyoruz.

ss

İnen Dosyalar Nereye Kayıt Oluyor ?

Uygulamayı açtıktan sonra çabuk çözülebilecek bir soru bu, fakat göremeyenler için uygulamanın içindeki download klasöründe indirdiğiniz bütün dosyaları bulabilirsiniz.


İndirme Adresi


Uygulamayı aşağıdaki kırmızı butona basıp rahatça indirebilirsiniz.

Uygulamayı İndir (APP Store)

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir