Kapat
Windows 277 0

Internet Dowland Manager Kurulum ve Kullanımı

İnstagram Takipçi Satın Al

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere internet dowland manager kurulumunu ve nasıl video indirebileceğinizi göstereceğim.Dosyayı indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

RAR Şifresi=erdincunsal.com

YANDEX.DİSK’TEN İNDİR

1- İlk Olarak Verdiğimiz Linkten Programı İndirin

İndirdikten sonra masaüstüne atıp sağ tık yapıp buraya çıkart diyoruz.

2-RAR Şifresini Girip Programı Çalıştırıyoruz

Burada lisans sözleşmesini kabul edip ileri diyoruz ve kurulum bitiyor.Bu işlem bittiken sonra Google Chrome a girdiğinizde otomatik olarak eklenecektir,eğer otomatik olarak eklenmez ise aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.

1.Internet Dowland Manager ın Kurulduğu Klasöre Giriyoruz

Bilgisayarınız 64 bit ise Program Files(x86) klasörünün içindedir.Eğer nereye kurulduğunu bilmiyorsanız IDM ın üstüne sağ tık yapıp dosya konumunu aç diyebilirsiniz.

2-CRX Uzantılı Dosyayı Buluyoruz

Bu dosyayı bulduktan sonra kullandığınız internet tarayıcısı açıp uzantılar sekmesine girelim.Google chrome kullanıyorsanız chrome://extensions/ kısayolu ile girebilirsiniz.

3-CRX Dosyasını Uzantılar Sekmesine Atıyoruz

İster kopyalayıp yapıştırın isterseniz sürükleyip bırakabilirsiniz.Bundan sonra internet tarayıcınızı kapatıp açmanız yeterli işlemimiz bu kadar.

Son Olarak Video ve Film İndirme İşlemi

Herhangi bir video açtığınızda videonun sağ üst tarafında şöyle bir imleç belirecektir.

Bu butona tıklayıp indirebilirsiniz.Son olarak butona bastığınızda size bir den fazla indirme seçeneği sunabilir siz eğer video şeklinde indirmek isterseniz mp4 olanı seçmeniz gerekir.Film indirecekseniz ise yine bir den fazla seçenek sunarsa mp4 olanı ve dosya boyutu yüksek olanı seçmelisiniz.Bunun nedeni ise programın sayfada olan bütün videoları indirme özelliğinden kaynaklanır.Artık istediğini videoyu indirebilirsiniz iyi günler dilerim.

Kerem Can Deniz Sarıgün

Kerem Can Deniz Sarıgün {Kerem Can Deniz Sarıgün}

2001 doğumluyum.Çok üzün süredir vücut geliştirme ve bilgisayar ile uğraşmaktayım.Deneyimlerimi ve araştırmalarımı siz değerli okuyucularıma sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir