Kapat
İnstagram Takipçi ve Beğeni Kazanma Uygulamaları
Sosyal Medya 1.055 0

İnstagram Takipçi ve Beğeni Arttırma 2020

İnstagram Takipçi Satın Al

Herkese merhabalar arkadaşlar. Bugün sizlere güvenilir ve çalışır durumda olan instagram takipçi hileleri’ni vereceğim. Bu siteler sayesinde günlük kredilerinizi takipçi, beğeni, hatta daha bir çok özellikte kullanabilir, instagram erişiminizi kısa bir sürede arttırabilirsiniz.

Neden Erişimimi Arttırmalıyım ?

Bu uygulamaları daha çok haber siteleri, ürün satış sitelerinin kullanmasını öneririm. Çünkü uygulamalara girerken kullanıcı adı ve şifrenizi girmek zorundasınız. Erişiminizi arttırdıktan sonra sizi daha çok kullanıcı görür ve bu kullanıcılara satış yapma imkanınız doğar. Yani bu işlemleri yaparak, erişiminize erişim satışlarınıza satış katabilirsiniz.

Kişisel Hesabın Takipçisini Arttırma

Vereceğim siteler sayesinde kişisel hesabınıza zarar gelmeden takipçinizi arttırmak istiyorsanız, bir yan hesap açmalısınız. Bu hesaplarla vereceğim instagram takipçi ve beğeni sitelerine girerek takipçi gönder bölümünden kişisel hesabınızın kullanıcı adını girerek günlük krediniz kadar hesabınıza takipçi ve beğeni yollayabilirsiniz. Tekrar söylüyorum, sistemlere kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdiğinizden dolayı asıl hesabınızı bu sistemlere sokmamanızı tavsiye ederim.

İnstagram Takipçi ve Beğeni Arttırma Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Bu sistemlere havuz sistemi denir. Sizler gibi binlerce kişi bu sistemlere girerek takipçi ve beğeni kazanabilir. Tabii ki bu yüzden sizin de bir başka kullanıcıların hesaplarını takip etme ve gönderilerini beğenme gibi şeyler yapabiliyorsunuz. Fakat site sahipleri bu sistemlerin bütün kullanıcılarına ekstra işlem yaptırabilir. Bu işlemleri aşırı derecede yaparlarsa takip edilen sayınız hızla artar ve ortaya kötü görüntüler çıkar. Fakat bu sistemleri ihtiyacınız dışında keyfe keder kişisel hesaplarınızın takipçilerini kirleteceği gerçeğini de söylemekte fayda var.

Doğal Yolla İnstagram Takipçi Nasıl Kazanılır ?

Doğal yolla takipçi kazanma yollarından birisi #etiket kullanmak. Etiketler sayesinde milyonlarca kişi birbirine ulaşıyor ve profiliniz herkese açıksa bu dünyaya kadar yayılıyor. Bu yöntem yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Sıkılmadan bu işlemi yaparsanız gerçek etkileşimler elde edebilirsiniz.

İkinci yol sizi takip edenleri takip edin ve etkileşim yaratın. Yani onun fotoğraflarını beğenin ortak arkadaşlarını takip edin gibi gibi. Bu işlem de yavaş yavaş etkisini gösterir. Uğraştırıcı olaydır fakat doğal yolla yaptığınız için bu takipçileri kaybetme oranınız kat kat azalıyor.

İnstagram Takipçi Arttırma Siteleri

1- TakipServisin

Google’a Takip Servisin yazarak bu siteye kolayca ulaşabilir, takipçinizi beğeninizi ve birçok işleminizi bu siteden yapabilirsiniz. Bu site sizlere günlük 100 kredi verir ve bu kredileri ister beğeni ister takipçi olarak kendinize gönderebilirsiniz. Unutmayın! Sistemler sizden kullanıcı adınız ve şifrenizi isteyecektir. Buraya orjinal hesaplarınızı girmemeye özen gösteriniz.

2- GramTakipçi

Bu siteye de Google’a gram takipçi yazarak gidebilirsiniz. Bu site ilk girişte sizlere 200 kredi verir, daha sonra saat başı hesabınıza otomatik olarak 50 kredi yükler. Bu krediyi aynı şekilde ister takipçinizi arttırmak isterseniz de beğeninizi arttırabilirsiniz.

Evet arkadaşlar yazımın sonuna geldik. Bu sistemler haricinde dediğim gibi doğal yolları da denemeyi unutmayın! Herkese iyi günler dilerim.

 Etkileşim Taglarımız

instagram takipçi satın al , instagram beğeni satın al , instagram izlenme satın al , instagram oto beğeni satın al , tiktok takipçi satın al youtube abone satın al twitter takipçi satın al

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir