Kapat
instagram id uygulaması 2020
İnternet 1.602 1

İnstagram İD Bulma Scripti ve Uygulaması 2020

İnstagram Takipçi Satın Al

Merhabalar arkadaşlar, yazıma hoşgeldiniz. Bugün sizlerle internet üzerinde yazılım yapan, instagram işleriyle ilgilenenler için yararlı bir yazı paylaşacağım. Bu yazımda instagram id bulma scriptini paylaşacağım.

İnstagram İD Scripti Nedir ?

İnstagram İD scripti arkadaşlar, daha çok web üzerinde instagram uygulamalarının geliştiricilerine lazım olan bir scripttir. Bu script sayesinde instagram kullanıcı adınızın arkasında yatan asıl kimlik numaranızı kolayca bulma programıdır.

İnstagram İD Hesabıma Zarar Verir Mi?

İnstagram İD deyince arkadaşların aklına bazen kötü bir şeymiş gibi gelebiliyor. Haklılar herkes bizim gibi iyi niyetli değil. İyi niyetinizi suistimal edecek insanlar hep oldu ve olacak bu dünyada. Yani özet olarak bu sistem tamamen güvenlidir ve sizin kullanıcı adınızla eşdeğerdir. Kullanıcı adınız ne ise id numaranız odur.

İnstagram İD Numara Öğren

Bu uygulama sizler için en basit hale getirilmiştir. Bu uygulamaya sadece kullanıcı adınızı girerek id numaranızı saniyeler içinde öğrenebilirsiniz. Bu uygulamayı sitesine eklemek isteyenler için alt bölüme indirme linkini bırakıyorum.

İnstagram İD Öğrenme Uygulaması

İnstagram İD Öğrenme Scripti İndir

Bu uygulamayı kolayca sitenize yüklemeniz için size reklamsız, virüs taraması yapılmış olarak paketlediğim linki paylaşıyorum.

YANDEX.DİSK’TEN İNDİR

Arkadaşlar umarım sizlere verdiğim scripti beğenmişsinizdir ve işinize yaramıştır. Herhangi bir sorunu olan yada deneyen yorum atarsa sevinirim. Herkese iyi günler!

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

“İnstagram İD Bulma Scripti ve Uygulaması 2020” üzerine 1 yorum

  1. Erdinç bey güzel bir script hazırlamışsınız, teşekkür ederim değerlendireceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir