Kapat
Mobil 461 0

EN İYİ İPHONE MÜZİK İNDİRME PROGRAMLARI ÜCRETSİZ 2020

İnstagram Takipçi Satın Al

Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere İphone kullanıcılarını müzik konusunda rahatlatmak amacıyla bu yazıyı yazıyorum. Sizlere 2 adet uygulama vereceğim. İkisi de denenmiştir kalite kontrolü yapılmıştır 🙂 Hadi ilk uygulamamıza geçelim.

Evet ilk uygulamamız iPlay Tube – Video Music Play. Bu uygulamamızdan search bölümünden istediğiniz müziği seçip indirme işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede offline durumda yani internetiniz olmadan bile klipli bir şekilde şarkılarınızı, videolarınızı izleyebilirsiniz.

Gelelim uygulamamızın linkine. Uygulamamızın linkine BURAYA TIKLA‘yarak ulaşabilirsiniz. Uygulamayı denedikten sonra yazıma yorum atmayı unutmayın!

Gelelim ikinci uygulamamıza arkadaşlar. İkinci uygulamamız da denenmiş ve onaylanmış, yani çalışmayan aksamı bulunmamakta. Amacım sizlere yararlı uygulamaları tanıtmak. Bu uygulamamızın adı iMusic – Music & Equalizer. Uygulama gerçekten kaliteli bir uygulama. Diğerlerinden farkı olarak özel ekolayzer bölümü bulunmakta. Bu ne demek? Sesi kendinize göre ayarlayabilirsiniz tizi arttırıp bası kısmak gibi.


Gelelim 2. uygulamamızın linkine. Bu özel uygulamanın indirme linkine BURAYA TIKLA‘yarak ulaşabilirsiniz. Tekrar söylemekte fayda görüyorum uygulamaları şahsım olarak kontrol edip sizlere öyle veriyorum. Deneyen arkadaşlar bir yorum bırakmayı unutmasınlar! 🙂

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir