Kapat
Genel 4.074 0

ADOBE PHOTOSHOP CS4 FULL İNDİR 2020

İnstagram Takipçi Satın Al

Merhaba arkadaşlar sizlerle Adobe Photoshop CS4’ü paylaşacağım. Programımız crack’lidir ve kolay kurulum olarak ayarlanmıştır.

Programı verdiğim linkten indirdikten sonra virüs programınız varsa devre dışı bırakıp programı yönetici olarak çalıştırın. Yönetici olarak çalıştırdıktan sonra gerekli evetlere basıp bekleyin. CMD ile özel kodlanan bu program sadece sizden izinleri isteyerek otomatik kurulum yapmaktadır. Programa ekstra font ekleyip , psd yükleyip kolayca işlem yapabilirsiniz. Ben de sitemdeki fotoğrafları yapmak için bu programı kullanıyorum. Gayet kolay ve kullanışlı bir programdır herkese tavsiye ediyorum. Programımızın boyutu 73 MB olup bilgisayarınızda fazla yer de kaplamayacaktır.

Gelelim CS4′ ün indirme linkine, kendi yandex.disk hesabıma yüklemiş olduğum linktir. Çoğaltmak isteyenler kullanabilir.

İNDİRME LİNKİ

YANDEX.DİSK’TEN İNDİR

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir