İnstagram Takipçi Satın Al
95% Ortalama Puan

Pubg Oyun İncelemesi

Merhabalar arkadaşlar, bugün sizlere karantinanın trend oyunu olan pubg'den biraz bahsedeceğim. Pubg yeni getirdiği güncellemeyle artık daha oynayışlı bir oyun haline geldi. Eskiden bilgisayardan giren kullanıcıların mobilden oynayan kullanıcıları daha rahat vurmasından dolayı bu duruma el atan Pubg görevlileri, yeni getirilen güncelleme ile artık bilgisayardan giren kullanıcıların sadece bilgisayar ile oyuna giren kişilerle eşleştirdiğini görmekteyiz. Mobile Pubg sizi öncelikle seçtiğiniz oyuna göre uçaktan atlatıyor ve evlere girerek kendinize ekipman, silah, enerji içeceği, sağlık çantası gibi bir çok loot toplatıyor. Bu lootlar size oyun bitene kadar yardımcı oluyor. Oyunun bir kuralı da oyunun size verdiği alanda kalabilmeniz. Belirli bir süre alan dışında kalırsanız ölüyorsunuz. Bu sayede oyuncuları bulup öldürmek kolaylaşıyor ve oyun zorlaşıyor. Gayet keyifle oynadığım bir oyundur herkese tavsiye ederim. Arkadaşlarınızla saatlerce oynayabileceğiniz bir savaş oyunu.

Oyun

Pubg Oyunun Tencent Emulator yani bilgisayar versiyonunu indirmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Tencent Emulator nedir? Tencent Emulator sizler için kolaylaştırılmış kontrolleri kullanıcıya göre yapılmış olan bir programdır. Vereceğim linkten tek tıklama ile Pubg Mobile’yi bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

İNDİRME LİNKİ

Tek Tıkla İndir

Avatar

Erdinç Ünsal {Admin}

2001 Yalova doğumluyum. Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Sitemi 22.04.2020 tarihinde açmış bulunmaktayım. Projelerimi ve blog yazılarımı web sitem üzerinden sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir